CONTACT

420099 Bistriţa, Str. Sucevei 1-3
jud. Bistriţa-Năsăud
tel. 0263-237094, fax 0263-234916
e-mail: ccd@ccdbn.ro

ECHIPA
Nr. crt.
Numele
Funcţia
Telefon
E-mail
1
Ioja Ioan director
0741 137574
ioja.ioan@ccdbn.ro
2
Bogdan Doina-Marilena profesor metodist
0722 381610
bogdan.marilena@ccdbn.ro
3
Gîmbuţă Alina profesor metodist
0751 800096
gimbuta.alina@ccdbn.ro
4
Borsos Karoly-Laszlo profesor metodist
0749 914521
borsos.laszlo@ccdbn.ro
5
Pop Margareta bibliotecar
0744 644790
pop.margareta@ccdbn.ro
6
Năstase Adrian informatician
nastase.adrian@ccdbn.ro
7
Georgiu Alexandra administrator financiar
0741 102454
georgiu.alexandra@ccdbn.ro
8
Roiban Carmen secretar
0744 705983
roiban.carmen@ccdbn.ro